Αποτελέσματα Διαγωνισμού – 5ο τεύχος μαθητικής εφημερίδας

Ο Διαγωνισμός, όπως είχε ανακοινωθεί στο Διαγωνισμός για το Εξώφυλλο του 5ου τεύχους της μαθητικής εφημερίδας μας , τελείωσε σήμερα 10/12/2021.

Μέσα απο δημοκρατική ηλεκτρονική ψηφοφορία όλων των μαθητών/τριών όπως και των εκπαιδευτικών του σχολείου, αναδείχθηκε η νικήτρια ζωγραφιά, με 62 ψήφους, που είναι δημιουργία της Αποστολίας Κ. και του Θάνου Δ. μαθητών της Γ2 τάξης του 19ου Δ.Σ. Σερρών. Ένα μεγάλο μπράβο για την δημιουργία τους.

Η ζωγραφιά μπήκε ως εξώφυλλο του 5ου τεύχους της ηλεκτρονικής μαθητική εφημερίδα “Τα Μαγικά Μολύβια του 19ου Δ.Σ. Σερρών Τεύχος: Πέμπτο Τεύχος « | Τα Μαγικά Μολύβια του 19ου Δ.Σ. Σερρών (sch.gr)

Μπράβο και σε όλους τους συμμετέχοντες και συμμετέχουσες μαθητές/τριες στον διαγωνισμό για τις πολύ όμορφες δημιουργίες τους, ψηφιακές και χειροποίητες.

Μπορείτε να δείτε όλες τις συμμετοχές στον διαγωνισμό στο Διαγωνισμός (padlet.com)

Δημοσιεύθηκε στην ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ, ΜΑΘΗΤΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ, Πληροφορική, ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ-ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ, Σχολικό Έτος 2021-2022, Τάξη Α, Τάξη Β, Τάξη Γ, Τάξη Δ, Τάξη Ε, Τάξη ΣΤ. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.