Αξιολόγηση προσφορών ταξιδιωτικών πρακτορείων για την 3ήμερη εκδρομή στην Αθήνα

Την Παρασκευή 1 Μαρτίου στις 1.20 μ.μ., πραγματοποιήθηκε η αξιολόγηση των προσφορών μειοδοτικού διαγωνισμού για την 3ήμερη εκδρομή των μαθητών της ΣΤ τάξης στην Αθήνα, που θα γίνει στις 24,25 και 26 Μαΐου 2024.

Η τετραμελής επιτροπή αξιολόγησης, που αποτελείται από το διευθυντή Νικόλαο Αθανασίου, την υποδιευθύντρια Άννα Βελίκη, την εκπ/κό της ΣΤ τάξης Αναστασία Τασάκου και την πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Ζωή Γιαννελέρ, αφού εξέτασε τα ποιοτικά και οικονομικά χαρακτηριστικά των προσφορών των ταξιδιωτικών πρακτορείων: Kakaridis Tours και Tzivelis Travel, αποφάσισε:

την επιλογή ως αναδόχου για την μετακίνηση των εκπαιδευτικών και μαθητών/τριων στη μετακίνηση στην Αθήνα με Λεωφορείο καθώς και Ξενοδοχείου για την διαμονή 2 διανυκτερεύσεων με πρωινό στο ταξιδιωτικό γραφείο Kakaridis Tours το οποίο κατέθεσε προσφορά με 125 ανά άτομο και ξενοδοχείο στη περιοχή Γλυφάδα της Αθήνας, έναντι του πρακτορείου Tzivelis Travel που κατέθεσε προσφορά με 168 ευρώ ανά άτομο και ξενοδοχείου στη περιοχή Γλυφάδα της Αθήνας.

Δημοσιεύθηκε στην Νέα, Σχολικό έτος 2023-24, Τάξη ΣΤ. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.