Πρόσκληση κατάθεσης οικονομικής προσφοράς αεροπορικών εισιτηρίων

Οικονομική-προσφορα-για-ταξιδι-Πολωνια-19ο-Δημοτικό-1

Πρόσκληση κατάθεσης οικονομικής προσφοράς αεροπορικών εισιτηρίων για τη Βαρσοβία της Πολωνίας προώθησε το σχολείο μας στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Ν. Σερρών στις 18 Απριλίου 2022. Η μετακίνηση αφορά 6 μαθητές και 2 συνοδούς εκπαιδευτικούς που θα επισκεφτούν σχολείο στη Βαρσοβία και θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια προγράμματος Erasmus+KA1.

προσφορα-για-ταξιδι-φλωρεντια-πραγα-19ο-δημοτικο

Το σχολείο μας προώθησε στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Ν. Σερρών, την Τετάρτη 11 Μαΐου 2022, πρόσκληση κατάθεσης οικονομικής προσφοράς αεροπορικών εισιτηρίων για τη μετακίνηση 4 εκπαιδευτικών στη Φλωρεντία της Ιταλίας κι ενός στην Πράγα της Δημοκρατίας της Τσεχίας.

Η μετακίνηση θα πραγματοποιηθεί τον Αύγουστο 2022 κι έχει σκοπό την παρακολούθηση επιμορφωτικών σεμιναρίων στα πλαίσια εγκεκριμένου προγράμματος Eramsus+KA1.

Δημοσιεύθηκε στην erasmus+KA1, Ευρωπαϊκά προγράμματα, Νέα. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.